DonCe rašė:tikrai gražus. tik man įdomu jeigu ten naujienose parašytum ilgesnė tekstą, kur tu jį padėtum? 

 gal truputį pasikoreguočiau meniu juostą.
 
Ačiū : ). Dėl ilgesnio teksto - nemanau, kad jo man prireiktų, nes čia lyg ir portfolio, o jei jau reikėtų, tai manau šone būtų mygtukas: "MORE", ir ant jo paspaudus pasidarytų didesnis debesys, ir tekstas galėtų būt ilgesnis, nors kaip sakiau nemanau, kad jo prireiks 

.
Aš irgi galvoju kažką dėl meniu, tik nieko nesugalvoju... O dėl ko tau nepatiko tas meniu? Žinosiu ką koreguot tada 

Dar kart ačiū 

Orchid rašė:Man tai nepatiko "Home, works ir contacts" butonai, spalvos nelabai dera ir siaip cia noretusi ko nors kuklesnio, kad visas demesis butu sutelktas i kaire puse.
Dėl meniu pritariu, nelabai išėjo : ) O dėl kuklumo tai čia toks dizainas.. nesolidus : D. O kodėl norisi, kad visas demėsys būtų kairėj?
Ačiū 
