Seniai čia bebuvęs, dar seniau užsiregistravęs, tik dabar pastebėjau, kad yra šiame diskusijų forume ir video skiltis.
Youtube kanalas
Jokiomis pamokomis nesinaudojau, todėl nesitikėkite kažko įspūdingo. Visi darbai yra daryti „iš idėjos“, kad sukeltų šypseną. Visgi laukiu jūsų kritikos.
Trumpai apie kiekvieną:
Grožį kuriame patys
Šis kurtas parodyti per mokyklos renginį vietoj klasės prisistatymo. Pirmasis darbas su Sony Vegas programa.
Šiek tiek konteksto:
Filmas „Klasė“ buvo rodomas per etikos pamoką, todėl yra šiokia tokia finalinės scenos (dvi nuorodos, nes pirmojoje nėra pačios pabaigos) parodija.
Gimnazija yra pavadinta poeto Juliaus Janonio garbei, todėl per pirmąją savaitę mokslo įstaigoje sužinoma nemaža rašytojo biografijos dalis.
Ekstrasensų mūšis
Pirmasis darbas su Adobe Premiere; skirtas gimnazijoje vykusiam trumpametražių filmų konkursui „Naktis Janonyje“. Laimėta pirmoji vieta.
Kontekstas: Olegas Truchanas - asmuo, kuris baigęs tą pačią gimnaziją, daug kovojo dėl Tasmanijos gamtosaugos. Per pirmąsias geografijos pamokas vien apie šį asmenį ir tekalbama.
P.S. taip, žinau problemą su spalvų kontrastingumo praradimu.
Tausokime elektros energiją
Skirtas „Flick the switch“ mokykloje vykusioje konferencijai.
24
Skirtas konkursui nuoTaika. Laimėtas specialusis prizas.
P.S. Taip, to tekso nereikėjo. Arba reikėjo jį padaryti kaip nors kitaip. Šiek tiek „prisižaista“ su spalvomis.
Sportiniai bateliai
Europos Komisijos rengiamam konkursui „Griaukime stereotipus“.
1-3 vieta Europos Komisijos konkurso "Griaukime stereotipus" jaunesniųjų dalyvių (15–18 metų) kategorijoje.
P.S. Yra nemažai klaidų iš techninės pusės (susiejusios foto ir panašiai).




