w7.Hardy » 2011 Rgs 20, 12:04
1. Manau prasčiausias darbas iš čia pateiktų. Darbe labiausiai nepatiko, tos šivesos nublukusios ir tas shape, kuris, tik dėmesį nukreipia nuo fokalo, ir grožio "sheipe" 0. Efektų taip pat labai mažai, norėtųsi kažko orginalesnio, įspūdingesnio. Nors tiek gerai, kad nepadarei visiško naujokų klaidų, bet dabar tarp Žemo - Vidutinio N.
2. Šitas vienas iš gražesnių, idėja yra, tekstas ją atspindi, nors tas pats tekstas nėra iš gražiųjų, bet kaip su tavo sugebėjimais, tai jį išėjo gana neprastai pritaikyti. Kas nepatiko, tai viso darbo ruda spalva. Ant merginos raudona gražiai žiūrisi, bet, kad visas darbas rudas.. Nu nežinau, man tai nepatinka. Būčiau daręs BW versiją, dangų išryškint mėlynai, ant vandens truputį mėlynos spalvos atspalvių uždėt ir būtų visai neblogai. Vidutinis - Aukštas N.
3. Iš čia pateiktų, šis geriausias. Labai gražiai žiūrisi akys, tekstas gal ir ne iš gerūjų, bet žiūrisi gražiai visumoje. Kaip minimalistinis, tikrai neblogas, tik nepatiko kompozicija. Aukštas N.
4. Paskutinis toks vidutiniškas, efektų nelabai ten yra, tekstas prastai įkomponuotas, fokalas užgožtas. Na, bet su pirmu palyginus tai geresnis, dėl to Vidutinis N.
Galutinis lygis: Vidutinis N.
Išvada: Iki aukšto N dar šiek tiek trūksta. Čia galėčiau kiekvienam sakyt, kad galit tą aukštą lygį pasiekt, bet jeigu patys nenorėsit, tai ir nepasieksit, nesvarbu, kiek metų kursit. Tai tau tas pats, gali pasirinkt rimtą kūrimą, arba savo malonumui po truputį, bet rezultatas greitu metu negerės. Aš pamenu, kai buvau užsibrėžęs B lygį pasiekt, per 3 savaites, tai jį pasiekiau, bet reikėjo daug dirbt. O tu tikrai netingėdamas, galėtum pasiekt bent jau Aukštą N per kelias savaites.