Splatter ar kaip ten vadinasi, to filter`io nereikėjo, text`as toks nieko, nenaudok tų brush`ų, kurie naudoti... Bet bent depth bandei visai gerai išgauti .
Gerai, o dabar pasakyk, išmokai kažko naujo iš mano pamokos ? Aišku išmokai . Darbas gražus, gal vietomis biškiuka kliūna tas ar anas, bet manau, jog patobulėsi. Plius text`as nekoks .
na man čia viskas tinka tik truputį bluro reikėtų dešinėj pusėj bet jau tingiu editint išmokau tai kad parodei kur tas photofilter arkas ten toks nebepamenu ir pluginą parsisiučiau wa
Šiaip realiai galima viską atlikti ir be topaz`o. Nu be to plug`ino. tik pvz su Smart Sharpen. Bet kadangi tingėjau ieškoti jo nustatymų, tai suėjo ir topaz`as .
Žinai, pagalvojau, kad būtų gerai, pvz kokia spalva, kuri atšaldytų visą tą šilumą... Nu čia šiaip pastebėjimas. Ir dar... Pablurink, bet vos vos, ten kur turėtų būti nutolimas ar pan... Tipo depth sukurti.