Panaršiau technologijos.lt ir radau įdomu straipsni va prašau..
"Panašu, kad Darvino teorija, teigianti, jog mūsų protėviai buvo beždžionės, pamažu užleidžia savo pozicijas. Neseniai pasibaigė didžiausias per pastaruosius 5 metus bendras NASA ir Prancūzijos mokslininkų tiriamasis projektas. Galutinėje jo ataskaitoje pateikti netikėti faktai, rodantys, kad gali būti jog prieš 25 tūkstančius metų Žemė pergyveno siaubingą branduolinį karą...
Įrodymai
Įvairiose mūsų planetos vietose tyrėjai aptiko pėdsakus daugiau nei šimto kraterių, kuriuos tolimoje praeityje galėjo palikti neįtikėtinos galios sprogimai. Tokie krateriai paprastai yra vadinami kalderomis. Populiariausia kalderų susidarymo teorija - ugnikalnio aktyvumo pasekmė.
Laikoma, jog kaldera – plati stačiašlaitė dauba, susidariusi, sprogus užsikimšusiai kalderos tipo ugnikalnio stemplei arba įgrūnant ugnikalnį sudarančioms uolienoms. Vulkanai, suformuojantys kalderas, vadinami kalderos tipo vulkanais.
Pagal šią teoriją, kalderos susidarymą dažnai įtakoja magmos talpyklos ištuštėjimas didelio ugnikalnio išsiveržimo metu. Jei iš talpyklos nuteka pakankamas magmos kiekis, talpyklos sienos nebegali išlaikyti jas slegiančio kalno svorio, todėl ugnikalnio viršūnė pamažu įgriūva. Taip susiformuoja didžiulės daubos ugnikalnių viršūnėse – kalderos. Jos skiriasi nuo ugnikalnio kraterių, kurie paprastai yra mažo skersmens.
Dabar gi mokslininkai į kalderas pabandė pažvelgti kiek kitaip. Jas galėjo palikti ne tik išsiveržiantys ugnikalniai, bet ir didžiuliai branduoliniai sprogimai. Didžiausias iš šių kraterių (skersmuo beveik 120 km) atrastas Pietų Afrikoje. Būtent jo kalderos tyrimai ir padėjo apskaičiuoti galimą grandiozinio kataklizmo datą. Apytiksliai pavyko įvertinti ir sprogimo galią – 500 tūkst. tonų trotilo ekvivalento. Priminsime, kad 1945 metais Hirosimoje amerikiečiai numetė 20 tūkst. tonų galios užtaisą. Dabar galime suprasti kokia galinga buvo senovinė ataka, mokslininkų teigimu, galėjusi net pakeisti Žemės sukimosi apie savo ašį greitį. Siaubingas sprogimas išjudino Pasaulinį vandenyną, sukeldamas jo sūkurius, kurie ir privertė planetą suktis greičiau (Koriolio dėsnis).
Praėjusiame šimtmetyje apleistuose majų miestuose buvo rasti senoviniai kalendoriai, kuriuose parą sudarė 36 valandos. Mokslininkų nuomone, kaip tik toks ir buvo dienos ilgumas iki branduolinio karo. Dabartinių žmonių genetinė atmintis dar saugo šią informaciją. Fiziologų eksperimentai rodo, kad požemyje apgyvendinti ir neturintys laiko matavimo prietaisų žmonės per kelias savaites pereina prie 36 valandų gyvenimo ritmo.
Praėjus keliems metams po II-ojo Pasaulinio karo, archeologai kasinėjo vietovę, kurioje stovėta Babelio bokšto. Norėdami ištirti visus čia anksčiau gyvavusių kultūrų pėdsakus, mokslininkai gręžė šachtą, kataloguodami radinius pagal epochas. Jie prasirausė pro milžiniškus griuvėsius, priklausančius Babilono epochai, pro chaldėjų ir šumerų miestų sluoksnius su tvano pėdsakais tarp vėlesnių ir ankstesnių miestų. Dar giliau rasti kaimai su agrarinės kultūros pėdsakais – kaimai egzistavo maždaug 6000-7000 m. pr. Kr. Dar giliau glūdėjo medžioklių ir gyvulių augintojų gyvenviečių liekanos, po jomis – urvinio žmogaus, gyvenusio prieš 18 000 metų buveinių likučiai. Po jais archeologai rado susilydžiusio žalio stiklo sluoksnį, ties kuriuo ir baigė gręžinį. Maždaug 6 tūkstančių metų žmonijai prireikė, kad iš primityvių genčių išaugtų į branduolinę civilizaciją. Tačiau gręžinys rodo, kad žmonių gyventa ir anksčiau, ir kuo toliau į praeitį, tuo mažiau apie juos žinoma... "
toliau skaitykit čia
http://www.technologijos.lt/n/pasaulio_ ... 91/569&l=2