Įvairūs Bendros diskusijos Pašnekesiai

Svajonių darbas

Visa kita, kas netelpa į ankstesnių temų rėmus

Standartinė coolvetica » 2014 Kov 20, 18:28

ir čia tik pradžia. : /

O kaip dėl tavęs? Su tiek metų patirtimi jau turi svajonių darbą, ar jau netoli to?
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Taškai: 394

Reputacija: 17 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė AurimasN » 2014 Kov 23, 20:17

Suteneris :D
Linksmam visas pasaulis atrodo linksmas.
Paveikslėlis
AurimasN
Įsijaučiantis

Taškai: 55

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė coolvetica » 2014 Kov 23, 20:25

Kodėl?
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė saga » 2014 Kov 24, 09:14

coolvetica rašė:ir čia tik pradžia. : /

O kaip dėl tavęs? Su tiek metų patirtimi jau turi svajonių darbą, ar jau netoli to?

paradoksas, bet man mano svajonių darbas nepatiko :roll:
dabar veikiu bet ką, atrodo sekasi puikiai :)
Vartotojo avataras
saga
Patyręs dalyvis

Taškai: 660

Reputacija: 19 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė coolvetica » 2014 Kov 24, 14:24

Kaip visada, realybė nepateisino lūkesčių? (: papasakok daugiau, žinai kad man viskas įdomu.

Nebent paslaptis tai...
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė sandra4321 » 2016 Sau 11, 16:29

Dailininke:))
sandra4321
Naujokas

Taškai: 3

Standartinė RugileRar » 2017 Geg 17, 17:05

Mano svajonių specialybė - pagal profesiją. Studijuoju dantų techniką, o labiausiai domiuosi grožio industrija, taigi estetinis protezavimas atrodo tobula sritis!
RugileRar
Naujokas

Taškai: 8

Standartinė jurkius » 2018 Vas 12, 18:21

Aš meketuotoja, apie tokį darbą ir svajojau - maketuoti ir kurti dizainus. Darbo specifika patinka, bet pobūdis skiriasi priklausomai ar esi samdomas darbuotojas ar pats ieškai klientų. Kol dirbau samdomą darbą, romantizuodavau savarankiško darbo perspektyvą. Tačiau, pradėjus dirbti savarankiškai, supranti, kad ta laiko skirstymo laisvė yra tuo pačiu ir didelė atsakomybė ir darbas, kurį anksčiau padarydavo vadovas. Dirdama savarankiškai vis labiau suprantu, kaip svarbu yra išsiugdyti discipliną, turėti savo darbo taisykles. Kiek paradoksalu, nes prieš pradėdami dirbti savarankiškai, paprastai, visi svajoja išsivaduoti iš kaustančių taisyklių, tačiau aš pajaučiau, kad savo asmeninių darbo taisyklių turėjimas nevaržo, o išlaisvina - daugiau padaroma, mažiau nerimo. Pavyzdžiui, nusistačiau, kuriomis valandomis dirbu ir išimtis darau tik tuomet, kai to reikia, o ne kai užsinoriu (na taip, gera, kai nereikia prašyti vadovo laisvo pusdienio dėl vizito pas gydytoją). Vis labiau suprantu, koks svarbus yra prioritetų paskirstymas bei darbo planavimas, nes neturint griežto plano ir prioritetų, svarbūs darbai gali likti nepadaryti. Patiko man šis straipsnis apie darbų organizavimą: http://www.keturivejai.lt/is-oro/10-pat ... avo-laika/. Stengiuosi naudotis beveik visais čia išsakytais patarimais: dienos planavimas (iš vakaro), svarbiausios užduotys pirmoje dienos pusėje, 5 minučių taisyklė, įvertinimas, per kiek laiko galiu atlikti tam tikrą užduotį. Su paskutiniuoju punktu turėjau daugiausiai problemų - būdavo sunku nustatyti, kiek laiko skirta darbui atlikti, ypač, jei pasitaikydavo trukdžių. Taigi, ieškojau patogios projektų valdymo programėlės ir užsisakiau Taimer: https://www.telia.lt/verslui/it-paslaug ... ama-taimer. Naudingas ir patogus įrankis, ypač, jei tenka dirbti su daug skirtingų projektų, kaip dažniausiai ir dirba laisvai freelanceriai. O šiaip, mano sritis kita, bet taip pat kūrybinė, tai Jurgitos pasidalintas tekstas atrodė labai artimas. Smagu paskaityti kitų patirtis, ačiū, kad dalinatės.
jurkius
Naujokas

Taškai: 2

Standartinė Orchid » 2018 Vas 14, 13:52

Dirbu UI&UX dizainere, nei karto gyvenime neteko gailėtis, kad pasirinkau šią sritį, nes be galo myliu savo darbą. Iš dalies ja tapti mane paskatino šis forumas, nes šičia prasidėjo viskas, kūriau savo pirmuosius avatarus, parašus, pirmąsias svetaines, gavau pirmuosius rimtus užsakymus ir t.t. Manau, kad ne tik man, bet ir daugeliui šis forumas buvo pradžia :) Butu labai smagu pasidalinti tokiomis istorijomis, kadangi praėjo nemažai laiko nuo to, kada šis forumas buvo aktyvus, o vis gi jis padarė nemažai įtakos daugeliui iš mūsų profesiniame pasirinkime. Tad jei dar kas nors kartais čia užklystate, pasidalinkite savo patirtimis :)
Vartotojo avataras
Orchid
Unity™
Unity™

Medaliai: 15
Taškai: 1703

Reputacija: 57 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė coolvetica » 2018 Vas 15, 09:53

Faina, kad patinka atrasta sritis :)
Kur dirbi? Ar freelancini?
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė EigirdD » 2018 Bal 30, 09:46

Nežinau ar svajonių, bet norėčiau dirbti internetinėje parduotuvėje ir viską tvarkyti, pavyzdžiui, tokioje kaip https://www.parfumexpress.lt/katalogas/kvepalai/vyrams/ atrodo visai nemažai jie darbo turi tiek prekių sutvarkyti 8-)
EigirdD
Naujokas

Taškai: 3

Standartinė Alinka » 2018 Lie 11, 09:49

Man labai patinka įvairūs baldai (sofos, foteliai, minkšti kampai ir t.t.), tačiau kadangi su gamyba dirbti trūktų žinių, mielai tapčiau interjero dizainere. 8)
Alinka
Naujokas

Taškai: 6

Standartinė Irena7705 » 2018 Gru 03, 17:40

Aš tai visad svajojau dirbti IT įmonėje kaip programuotoja. Visada domėjausi įvairiomis inovacijomis ir technologijomis, todėl baigusi informacinių tinklų studijų programą dirbu su optimizavimo programa .
Irena7705
Naujokas

Taškai: 5

Įvairūs Bendros diskusijos Pašnekesiai

Prisijungti