Grafikos pamokos, diskusijos GFX diskusijos Pagalba, klausimai

Policijos mirgalkių efektas

Šiame skyriuje visi klausimai susiję su grafika, reikalinga pagalba

Standartinė kazkuris » 2012 Bir 10, 22:51

Sveiki norejau paklausti ar Su photoshop cs6 kas moka padaryt efecta nuotraukoje svieciancias policiju mirkalkes, nei youtubej nei googlej nerandu cs6 versijai, o gal man versciau parsisiusti cs5 ar levesne versija nes kazkada pries 2metus tenaudojau photoshop o as kai pamirstukas tai :D
Jei galit nuorada i pamoka arba patys pakurkit ;) ;)
kazkuris
Naujokas

Taškai: 5

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė ronikea » 2012 Bir 10, 23:21

nu tu naglas :D pakurkit matai jam... :D :twisted:
ar čia gal pasigirt norėjai savo 'nelieva' PS versija, ar ką? :D
šiaip tai ko nori padaryt, galima padaryt ir su pačia seniausia PS versija ;] tik reikia pažinot įrankį ir būti gudriam.
naudok įvairių spalvų flare'us, skirtingais blend mode'ais.
ronikea
Aktyvus dalyvis

Medaliai: 6
Taškai: 480

Reputacija: 21 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė kazkuris » 2012 Bir 10, 23:35

Nu ne naglas sakau jei zinot pasidalinkit linka i darba arba jei nesungu tai pamoka padaryt juk pamoka ne man vienam o visiem ;)
O jei uz tai atlygio nori nereikia mane naglu pareikst kad neparasiau kad pwz:atsilyginsiu :D
O tai su senesne mokejau tai sakau kad ant cs6 tokio dalyko neatrantu nors atrandu bet tik savo spalvu neina pasirinkt ;/ tai sakau cs5 turbut geriau parsisiust daugiau pamoku ir panasiai ant jo yra .Nu jo Tauragiski mes mandri,nagli is plaktuko i galva ir nieko nebereiks 8-)
P.S kitąkart rasysiu ne kaip bernu kompanijai o kaip merginu kompanijai :lol: labai svelniai ir su meiles smailais xD Juokauju :D
Atsiprasau kad parasiau Lievesne greit rasiau nes i parde reikejo eit prijimk kaip Ne "Lievesne" O kaip senesne ;)
kazkuris
Naujokas

Standartinė ronikea » 2012 Bir 10, 23:42

va dabar jau panašu, kad su žmogum kalbuos :D welcome to the earth mr. eagle. :ahoy:
ar pabandei padaryt kaip parašiau?
ronikea
Aktyvus dalyvis

Standartinė kazkuris » 2012 Bir 10, 23:51

Paveikslėlis
Nu sita naudoju kuris ir taip atstoja saules spindesi o ne lempu sviesa :D tai man sakai priedu parsisiust supratau ane? :)
Sorry kartais bendraut moku kartais ne xD
P.S Tiksliau per Filter>Render>Lens Flare... :)
ronikea suprantu kodel nepatikau nes tik dabar isjunges PHotoshopa pastebejau tavo nick ir lyti :D :lol:
kazkuris
Naujokas

Standartinė ronikea » 2012 Bir 11, 00:05

gūgl paieškok 'red/blue lens flare', ir ant screen mode uždėk toj vietoj, kur nori, kad šviestų.

p.s.
ronikea suprantu kodel nepatikau nes tik dabar isjunges PHotoshopa pastebejau tavo nick ir lyti :D :lol:

tavo photošopas užstoja mano nick ir lytį? cool. žinok man dar ir 40... :D LOL
ronikea
Aktyvus dalyvis

Standartinė kazkuris » 2012 Bir 11, 00:33

Nu dabar kazkaip nerandu bet ryt paieskosiu aciu kad nepatingejai ir padejai :!:
kazkuris
Naujokas

Standartinė ronikea » 2012 Bir 11, 11:38

o jeigu nori per lens flare fotošope, nežinau ar tiks, bet pabandyk sukurti naują layer juodos spalvos, tada padaryk kokį ten nori lens flare iš filtrų, po to spausk ctrl+u, pažymėk varnele 'colorize' ir patampyk rodykles iki kol gausis ryški raudona ar mėlyna, kurios tau reikia... :) ir tada tą layer ant screen mode :) gal kas gausis...

p.s. anytime :!:
ronikea
Aktyvus dalyvis

Standartinė kazkuris » 2012 Bir 11, 14:48

Aha pabandysiu.
Nu kazko nei avataro nebuvo uzkrove :D o kaip sakau photoshop ir alaus buteliukai padaro kad ka nors nepastebi :lol:
kazkuris
Naujokas

Grafikos pamokos, diskusijos GFX diskusijos Pagalba, klausimai

Prisijungti