Įvairūs Bendros diskusijos Technologijos ir mokslas

Namų technologijos

Pokalbiai apie įvairiausias technologijas, straipsniukai ir panašiai

Standartinė reactor » 2018 Spa 28, 19:31

Sveiki. Kokias žinot technologijas, kurios palengvina kasdienį gyvenimą ir namų ruošą? Gal atsirado kokių įdomių ir išmanių inovacijų?Kaip tik ketiname renovuoti seną tėvų sodybą, todėl domina visokie digital hi-tech dalykėliai, kuriuos galima pritaikyti būtent namuose :)
Vartotojo avataras
reactor
Naujokas

Taškai: 2

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Infidelis » 2018 Spa 30, 18:23

"Aš tai neseniai nusipirkau siurblį-robotą, tai manau galima laikyt jį išmaniu papildymu namuose ?:) Tokiam kaip man, kuriam siurbliuoti namus yra vos ne pati didžiausia kančia, tai siurblys-robotas man buvo geriausias pirkinys šiais metais :) Tik aišku jis efektyviai siurbliuos tik tuos namus, kuriuose nėra daug baldų, kilimų ir laiptų. Dar kalbant apie išmaniąją buitinę techniką, tai dabar beveik visus šaldytuvus ir skalbykles bent kiek naujesnės galima valdyti per smartphoną :D Tik nežinau kiek iš to naudos.
Dar labai įdomų dalyką neseniai užmačiau - langą, kuris mygtuko paspaudimu užsitamsina (https://www.smartglasstech.com/). Tai manau čia tas dalykas, kuris pakeis visas žaliuzes ir roletus, nes kaip suprantu atlieka identiškas funkcijas - sulaiko nuo saulės spindulių, sulaiko šilumą, visiškai nepermatomas, ir atrodo labai kietai. Tik nežinau ar Lietuvoje kas nors prekiauja jais. Kitas nerealus dalykėlis yra išmanios namų sistemos. Čia kai visą namo valdymą - žaliuzių, apšvietimo, šildymo ir t.t. - reguliavimą apjungia į vieną sistemą. Tai vienu mygtuko apspaudimu gali ""užmigdyti"" visą namą. Dar kas visai faina, tai nežinau ar čia visos sistemos, bet bent jau čia https://www.jung.de/lt/ rašo, kad pakanka įdiegti pagrindinį modulį pradžiai, ir po to tiesiog progai atsiradus galima diegti papildomas funkcijų. Pvz gali susiinstaliuoti iš pradžių tik žaliuzių reguliavimą, o po to atsiradus daugiau pinigų įdiegti saugos, apšvietimo, multimedijos ir t.t. sistemas. "
Infidelis
Naujokas

Taškai: 5

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Įvairūs Bendros diskusijos Technologijos ir mokslas

Prisijungti