Web dizaino ir logotipų skiltis Web dizaino ir logotipų galerijos

Luko galerija

Asmeninės dizainerių galerijos, sveika kritika ir įvertinimai

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 10, 12:04

Jeigu tiesiai šviesiai, nesižiūri be noise tokia spalva. Bet tuoj pabandysiu kažką paderint. O ką viršuj sakei, tai ne viską supratau, ne mano galvai gal dar. :DD

be to, Tu kartais duodi tokių pavyzdžių, kurie nelabai atitinka mano darbo tematikos, daugelis dizainų designs on sale ar kažkas tokio, su pristaitymais on top, etc. Bet aš dabar sėdžiu prie to dizaino jau antrą dieną, tai pabandysiu kuo geriau!
Vaičius
Įsijaučiantis

Taškai: 119

Reputacija: 4 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 10, 12:11

Paveikslėlis
Vaičius
Įsijaučiantis

Standartinė coolvetica » 2013 Rgp 10, 12:23

Aš nesuprantu, ko ten nesuprasti. ;-D

Ta prasme, visas saitas viename puslapyje (ir nėra sidebar'ų). Info kategorijos (forumas/kontaktai) sudėtos viena po kitom, atskirtos kontrastingas blokais. O tie duoti darbai iš viso neatitinka darbo tematikos, juos daviau tik tam, kad suprastum, kas yra tas onepage. Tu nežiūrėk, kad ten kito turinio svetainės. Tu žiūrėk esmę ir ką galėtum iš jos pasiimti.

Ar kada nors matei onepage cs servo svetainę (lietuvoje)? Nes aš tai nemačiau. Vadinasi, ji bus kažkuo išskirtinė. Ar tai patogu? Tai dabar jau tampa trend'u, reiškia, patogu ir šiuolaikiška.

ir iš viso, ne nuo spalvos ir noise pradėti reikia. (: Čia tik smulkmenos, jos nelabai ką duos, jei visas web prastas bus. Bent jau aš pradedu nuo balto popieriaus lapo ir pieštuko, pasipaišau eskizą. Daug eskizų. Kvadračiukai, stačiakampiai, juoda-balta.

Aš anksčiau irgi darydavau klaidą, kad kiekvieną smulkmeną be galo sureikšmindavau, kol galiausiai supratau, kad ta tobula smulkmena nebus tokia svarbi, jei visas dizainas yra nekažką.
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Taškai: 375

Reputacija: 17 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 10, 12:26

One page, tai čia pvz, kai nėra jokių kitų papildomų buttonų kaip " kontaktai " " forumas " tiesiog ateini, parašyta informacija, ip, kokia naujiena, kitas š ir daugiau neturi niekur kur eit? Taip supratau? Ir jeigu galėtum, gal gali pasakyti keliais sakiniais ką reiktų keisti? :? nes aš kol kas nematau ką galėčiau pakeist.
Vaičius
Įsijaučiantis

Standartinė coolvetica » 2013 Rgp 10, 12:36

coolvetica rašė:Kas yra flat onepage:

1 2 3 4 5 6

Tai kad maždaug čia visur yra meniu, ir kategorijų pavadinimai, etc, bet taip, daugiau kaip ir neturi kur eiti, tiesiog spusteli menių kategoriją ir "nučiuoži" į pasirinktą bloką.

Ką reikėtų keisti? Viską. ;-D Gerai, aš pats pabandysiu per šiandien padaryti vą tokį onepage cs servo svetainės dizainą, žiūrėsiu, kaip čia gausis. Tik atsiųsk man tą viršutinę logotipo figūrėlę, kur stovi ant e ir s raidžių. Šitą lobster šriftą aš berods turiu.
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 10, 12:38

žodžiu, tingiu aš čia jau kažką daryt, viską keist................ net nesiruošiu. tavo ir mano stilius skirtingi, tad.. Nesiruošiu daryt tokį, kaip davei pvz, niekas čia niekur nečiuožinės. per daug nori iš manęs
Vaičius
Įsijaučiantis

Standartinė coolvetica » 2013 Rgp 10, 12:43

chill, lukai ;-D

Nieko dabar ir nekeisk, gi sakau, aš papaišysiu, kaip viską pakeisčiau aš. Man pačiam net smalsu pasidarė, kaip galima šitą idėją apipavidalinti nestandartiškai.

Eiti lengviausiu keliu visada.. lengviausia, tik neįdomu.
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 10, 12:45

Tai dabar bandai padaryt iš musės dramblį, jeigu aš padariau ne kažkokį flat'ą ar kaip jis ten, vadinas taip ir turėjo būt.. Pavyzdžius duodi per daug sudėtingus, kadangi tokių neįveikiu aš dar.
Vaičius
Įsijaučiantis

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 12, 14:21

Paveikslėlis

Pavargau bedarydamas, gal kažką praleidau ( ant to juodo bar'o, kur tuščia, turėtų eiti serverio monitorius, galbūt vėliau įkišiu jį ten ). Sakykit klaidas, taisysiu. be to, pirmą kartą phpv7 tipo dizainą piešiu.
Vaičius
Įsijaučiantis

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 12, 18:39

v2:

Paveikslėlis
Vaičius
Įsijaučiantis

Standartinė thething » 2013 Rgp 12, 19:34

cs'o web'as visai neblogas, matosi, kad patobulėta lyginant su pradžia, na o paskutiniai, prastesni, nieko nesiskirantys nuo paprastų tinklalapių, neįdomiai žiūrisi.
Vartotojo avataras
thething
5 Clouds™
5 Clouds™

Medaliai: 2
Taškai: 314

Reputacija: 29 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Evė » 2013 Rgp 12, 19:55

man tai paskutiniuose tik viršus geras,o visa kita atrodo per sunkiai , sutinku su thething,kad vis dėlto tai neįdomu
Vartotojo avataras
Evė
5 Clouds™
5 Clouds™

Medaliai: 11
Taškai: 1260

Reputacija: 44 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 12, 20:44

Paveikslėlis
Vaičius
Įsijaučiantis

Standartinė Kicius » 2013 Rgp 12, 22:27

Headerio spalvos labai nekontrastingos, o pats dizainas atvirkščiai. Reiktų padirbt su spalvom.
Vartotojo avataras
Kicius
Neprilygstamas

Medaliai: 25
Taškai: 2334

Kovų lygis: A

Reputacija: 106 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Vaičius » 2013 Rgp 13, 19:45

Paveikslėlis
Vaičius
Įsijaučiantis