Įvairūs Nemokama reklama

 Kalejimas.lt - gyvenimas kalėjime

Nemokamai reklamuoti savo puslapį galite tik šioje temoje

Standartinė User_Trojke » 2013 Vas 16, 16:46

Paveikslėlis

Laba diena, IMAGINATION.LT lankytojai,
mūsų projektas http://www.kalejimas.lt vėl pradėjo savo darbus ir vėl bus keliami vaizdo įrašai apie serveryje padarytas naujoves. Atsiprašme visų už tai, kad darbai buvo sustoje vietoje. Serverio darbai sustojo dėl to, kad turėjome labai didelę problemą modifikacijoje ir niekaip negalėjau tos bėdos ištaisyti, tačiau dabar tą klaidą ištaisėme ir vėl tęsiame darbus į priekį. Tol kol vyksta serveryje darbai, jūs galite diskutuoti forume, siūlyti idėjas serveriui kurias galbūt mes panaudosime serveryje. Praneškite savo draugams, kad kalejimas.lt ir vėl tęsia savo darbus.

Projekto istorija:
pirmieji serverio darbai pradėti kurti buvo 2012 metų Rugpjūčio mėnesį 2 dieną. Serveris buvo paleistas BETA versija, žmonių kiekis siekė iš karto 30 žmonių, tačiau buvo daug klaidų ir serverį teko tvarkyti. po to pradėjo keli žmonės kurti serverius su tokia pat modifikacija ir atsirado labai silpnų konkurentu, tačiau į juos mes nekreipiame dėmesio. Mūsų serveris su tokia modifikacija startavo su BETA versija pirmas Lietuvoje, joks kitas projektas dar nebuvo atsidaręs su tokia modifikacija prieš mūsų projekto atsiradimo. Kaip minėjau pasisveikinime, kad serverio darbai buvo sustoja dėl didelės problemos. Šių metų Vasario trečią dieną vėl pradėjome serverio darbus.

Serverio aprašymas:
Prisijungę į serverį jūs tapsite kaliniu ir turėsite 100LTL. Kiekvienas kalinys iš karto pateks į atskiras kameras,- galbūt gausite ir kameros draugą. Žaidime telefono jums pirkti nereikės, nes jį gausite iš karto prisijungę į serverį. Per telefoną galėsite klausytis savo muziką kurią norėsite,- turėsite įvesti dainos adresą, pavyzdžiui, kad butų dainos nuorada su .mp3 galune. Kiekvienoje kameroje galėsite pirkti televizorių, dvd, kėdę, paveikslą ir dar visko vis daugiau bus galvojama. Serveryje iš viso iš pradžių bus 36 kameros, o vėliau jeigu bus daugiau žaidėjų, tuomet įdėsime dar kiek reikės. Kaliniai galės dirbti šiuos darbus be direktoriaus pakvietimo: Rinkti šiukšles, valyti stalus. Su pakvietimais: nešioti dėžes (turės prižiūrėtojai vežti tuos darbininkus su autobusu į laukus). Serveryje bus dvi gaujos: Žemaičiai ir Tulpiniai,- jie suks biznį su narkotikais ir įvykti gali įvairių apgaulių ir panašiai.. Serveryje galėsite mėtyti į krepšinį su kamuoliu,- susigalvosite kokį žaidimą ir galėsite žaisti iš pinigų - pinigus paduoti turėsite prižiūrėtojui ir jis po to visą duotą sumą atiduos laimėtojui. Pinigai bus svarbūs ir prižiūrėtojams, nes jiems ginklai kainuos 500LTL. Prižiūrėtojai gaus algas iš kalėjimo viršininko tam tikrą dieną kada jis pats nurodys. Prižiūrėtojai turės taupyti pinigus, kad užtektų jiems ginklams pirkti. Prižiūrėtojai tikrins kalinius ar jie turi kokių ginklų ir panašiai, tačiau prižiūrėtojus tikrins kalėjimo viršininkas ar jie turi ginklus kurie prižiūrėtojui yra labai reikalingi,- jeigu pamatys viršininkas, kad neturi ginklo arba kitų priemonių, tuomet jis bus išmestas iš prižiūrėtojų ir taps kaliniu,- atminkite, kad tada bus nieko gero kalėjime kai buvai tam pačiame kalėjime prižiūrėtojas - gali daug kas užpulti buvusį prižiūrėtoją. Tokiu būdu manome, kad prižiūrėtojams labiau reikės pinigų ir bus sutikti ir priimami kyšiai iš kalinių, tačiau jeigu kas pamatys ir pasakys kam nors gali būti prižiūrėtojas nušalintas nuo pareigų, o kalinys įmestas į vienutę už kyšio siūlymą kalėjimo prižiūrėtojui. Kartais bus išimti keli objektai ir galėsite pabėgti iš kalėjimo ir nuvykę į miestą apiplėšti banką - kai apiplėšite banką gausite sumą pinigų, tačiau ta suma vis bus skirtinga,- galbūt gausite daug, o galbūt ir mažai, o galbūt net ir iš viso nieko negausite, tad jus būsite vėl pagautas, tačiau pinigai kuriuos gavote iš banko jie jums nepranyks (kad butų tikslas dėl ko bėgti iš kalėjimo). Grįžę jus busite pinigingas, o galbūt ne ir visi kaliniai jums pavydės,- žinoma ne visiems pasiseks. Galbūt susitars daug kalinių ir galės pabėgti net kokia visa gauja ir apvogti daug įvairių bankų, tačiau kuo daugiau žmonių bėgs, tuo labiau jie bus pamatyti ir prižiūrėtojai iš bokštų jus lengvai galės nušauti.

Šiuo metu serveryje atlikta:
• Kameruose galima pirkti daiktus visose kamerose (televizorių, dvd, kėdę, paveikslą).
• Šiukšlių rinkimo darbas (kitoje vietoje negu nufilmuota vaizdo įraše).
• Stalų valytojo darbas valgykloje (šį darbą iš pradžių galės dirbti tik naujokai).
• Jeigu miršta žmogus su ginklu rankose, jis išmetamas ant žemės, o kitas žmogus gali jį pasiimti su komanda /paimtiginkla. Taip pat jį galės ir išmesti su komanda /ismestiginkla.
• Registruojant į serverį turėsite pasirinkti dėl kokios priežasties sėdite kalėjime (GUI lentelėje).
• Serveryje parašius /info - pamatysite savo informacija (vardas, lygis, pinigai, už ką sėdite kalėjime, kiek laiko prasedėjote, kiek kartų buvote sužalotas, kiek kartų sužalojot kitų kalinių, ar turite VIP statusą, ar jūs esate prižiūrėtojas ir taip toliau).
• Prisijungęs nauji žaidėjai į serverį, juos sumėtis į atskiras kameras iš karto.
• Prižiūrėtojai galės žmones įmesti į vienutę su komanda /vienute.
• Serveryje prižiūrėtojai nuėją į savo valdymo patalpas ir užlipus ant pickup'o, galės (atidaryti kameras, uždaryti kameras, žiūrėti vaizdo kameras).
• Prižiūrėtojas visas duris atidaryti galės su ta pačia komanda /atidaryti tik priėjus prie tų durų kurių nori jis atidaryti. Jeigu norės atidaryti prižiūrėtojas 28 kamerą, tuomet jis prieis prie jos ir parašys /atidaryti ir 28 kamera atsidarys (taip pat ir su kitom 36 kamerom).
• Serveryje sukurtos dvi nusikalstamo pasaulio gaujos, kuriose galės įstoti ne visi, o tik žmonės kurie atitiks gaujos vado norams. Tik gaujos vado išrinkti nariai galės pardavinėti narkotikus, cigarėtes. Sukurti gaujų garažai, kuriose galės patekti tik gaujos nariai ir prižiūrėtojai.
• Sukurta VIP sistema. Žmogus su VIP galės daugiau pinigų uždirbti dirbdamas darbus, bei greičiau kils jo lygis. VIP narys galės įveiti į garažą, kuriame gali lankytis tik VIP nariai. Ten galės persirengti į VIP drabužius, bei pirkti lazdas, bei šautuvą.
• Pabėgimo iš kalėjimo sistema. Žmogus galės pabėgti iš kalėjimo arba ne. Jam reikės ieškoti kalėjime tam tikrų daiktų, kad galėtų atidaryti liuką. Atidarius liuką jis pateks į angą, o angoje bus labirintas (keturi keliai), o vienas iš jų bus pabėgimas, o kiti (prižiūrėtojų valdymo kambarys), bei valgykla ir kitka. Pategus į prižiūrėtojų kambarį, kalinys galės žiūrėti vaizdo kameras, paleisti kalinius iš kamerų, bei uždaryti kameras. Jeigu žmogus pabėga iš kalėjimo, tuomet visiems prižiūrėtojams gaunamas pranešimas, kad pabėgo (vardas_pavardė) ir prižiūrėtojai sukilsta ir ieško kalinio. Kalinys galės greitai nubėgti į BlueBerry miestą ir ten apiplėšti banką. Kalinys bus sučiuptas, tačiau į kalėjimą jis grįš su banko apiplėštais pinigais.

Serveryje kūriama:
• Darbas su išvažiavimu iš miesto su autobusu tik su pakvietimais (dirbti įvairius viešus darbus).
• Iš tiesų nemažai mapinimo darbų, bei patobulinimas esančių darbų.
• Lygių sistema.
• Aplankymo sistema (pražaidus 24 valandas) nuėjus į kalinių aplankymų kambarį, galėsite gauti tam tikrą sumą pinigų (iš savo artimųjų).
• Ištaisyti serveryje esančius bugus.
• Galbūt dar buvo ko nepaminėjau terp kūriamų darbų, nes žmonės forume kūria idėjas ir mes jas įgyvendinam.

Pažiūrėkite vaizdo įrašus:
Norėdami pažiūrėti serverio vaizdo įrašus, prašome užeiti į šią nuoradą: http://kalejimas.lt/forum/viewforum.php?forum_id=15
User_Trojke
Naujokas
 
Pranešimai: 1

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė voodoodruid » 2020 Kov 29, 13:33

voodoodruid
Unikalus
 
Pranešimai: 24570
Taškai: 216

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė voodoodruid » 2020 Geg 22, 05:02

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
voodoodruid
Unikalus
 
Pranešimai: 24570
Taškai: 216

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos taškąĮvairūs Nemokama reklama

Prisijungti