Administracija Imagination.lt projektas

Jūsų pastabos apie projektą, klausimai

Informacija, klausimai ir visa tai, kas susiję su projektu

Standartinė Kicius » 2011 Lie 24, 21:36

Tai kad jums visalaik viskas negerai. Išmetė daugiau nei pusė vertintojų - negerai. Pridėjo dar kelis - negerai. Norit tobulą webą padaryt. Kaip matau nelabai jums gaunasi
Vartotojo avataras
Kicius
Neprilygstamas

Medaliai: 25
Taškai: 2337

Kovų lygis: A

Reputacija: 106 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė w7.Hardy » 2011 Lie 24, 21:43

Kaip mums gali gautis, jeigu teisių jokių neturim ? Huh ? Kai pašalino neaktyvius vertintojus, mums buvo gerai, kai pridėjo dar keletą, mums buvo gerai, tačiau beliko viena problema, dėl išsamesnių klasifikacijos komentarų, kuri yra lengvai išsprendžiama, tik tavo maža makaulė to neišneša.
w7.Hardy
Chill™
Chill™

Medaliai: 14
Taškai: 1694

Kovų lygis: B+

Reputacija: 62 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Vovy » 2011 Lie 25, 00:02

Hardy gali kiek nori prašinėti ar verkti dėl didesnio vertintojų tobulumo tačiau jokios įtakos nepadarysi, nes visi vertintojai tiesiog tyngi rašyti tuos komentarus...
Prieš klasifikuodamas sumokėk vertintojam pinigų už išsamesnius komentarus ir garantuoju juos gausi. O jei to nepadarysi ką vertintojas gaus už išsamų komentarą? Medalį? Sugaištą laiką? Ką? Koks tikslas išsamaus komentaro vertintojui?
Vovy
Grafikos ekspertas

Medaliai: 15
Taškai: 1644

Reputacija: 87 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė RandomHunt3R » 2011 Lie 25, 00:06

Reputacijos gaus,ir siaip labiau ji visi gerbs,nei ta kuris "N" terasineja.
Vartotojo avataras
RandomHunt3R
Forumo gyventojas

Medaliai: 2
Taškai: 327

Kovų lygis: N

Reputacija: 7 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Mart_3 » 2011 Lie 25, 00:50

nenoriu vel pradet diskusiju, bet vienam forume uzmaciau posta, kuriam tikrai pritariu (no offense) ir jis tinka sioje situacijoje :)

citata:
"gal ir uzknisu bet pasikartosiu del sventos ramybes: Nenori/negali/nespeji atlikti admin teisiu tai jos neduoda jokios naudos mum (zaidejam), vadinasi nepalaikai tvarkos, nepalaikai tvarkos vadinas esi prastas adminas, o prastu adminu nereikia."
Vartotojo avataras
Mart_3
express™
express™

Medaliai: 8
Taškai: 1168

Reputacija: 36 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė w7.Hardy » 2011 Lie 25, 01:19

Vovy rašė:Hardy gali kiek nori prašinėti ar verkti dėl didesnio vertintojų tobulumo tačiau jokios įtakos nepadarysi, nes visi vertintojai tiesiog tyngi rašyti tuos komentarus...
Prieš klasifikuodamas sumokėk vertintojam pinigų už išsamesnius komentarus ir garantuoju juos gausi. O jei to nepadarysi ką vertintojas gaus už išsamų komentarą? Medalį? Sugaištą laiką? Ką? Koks tikslas išsamaus komentaro vertintojui?

Jeigu žinojai, kad nieko negausi už vertinimą, kam sutikai prisijungti prie vertintojų komandos ? Kad gadintum kitiem nervus ? Labai lengvai gali atsisakyt gi savo pareigų, jeigu jų neatlieki, niekas netrukdo ir nemanau, kad kas nors paguos už sugaištą laiką. Jei tu tikėjaisi atlyginimo (piniginio), už tavo sunkų vertintojo darbą, pergalvok iš naujo. Gi pats žinojai, kad tai darbas be atlygio, ko dabar verki, kaip bobutė pensijos negavus ? Tu irgi vienas iš tų: "Kam mokytis, nueisiu į stroikas, gausiu algą ir dzin" ane ? Nepyk, bet šypseną veide sukelia tokie komentarai :)
w7.Hardy
Chill™
Chill™

Standartinė Kicius » 2011 Lie 25, 12:23

Baikit verkt. Geriau eikit galerijose ir komentuokit vieni kitiems darbus. Nors daugiau naudos bus, negu čia vieni kitiems akis draskyt.
Vartotojo avataras
Kicius
Neprilygstamas

Medaliai: 25
Taškai: 2337

Reputacija: 106 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė w7.Hardy » 2011 Lie 25, 12:40

Labai norėčiau tave kiciuk, pamatyt išsamiai komentuojant galerijas ;) Žinai, jeigu nors pats kiek nors komentuotum, nieko nesakyčiau, bet dabar toks naglas vaikis, kad ajajaj. Gerai, baigiam.
w7.Hardy
Chill™
Chill™

Standartinė Vovy » 2011 Lie 25, 13:33

w7.Hardy rašė:Jeigu žinojai, kad nieko negausi už vertinimą, kam sutikai prisijungti prie vertintojų komandos ? Kad gadintum kitiem nervus ? Labai lengvai gali atsisakyt gi savo pareigų, jeigu jų neatlieki, niekas netrukdo ir nemanau, kad kas nors paguos už sugaištą laiką. Jei tu tikėjaisi atlyginimo (piniginio), už tavo sunkų vertintojo darbą, pergalvok iš naujo. Gi pats žinojai, kad tai darbas be atlygio, ko dabar verki, kaip bobutė pensijos negavus ? Tu irgi vienas iš tų: "Kam mokytis, nueisiu į stroikas, gausiu algą ir dzin" ane ? Nepyk, bet šypseną veide sukelia tokie komentarai :)

Ar aš sakiau, kad man reikia atlygio? O įstojau į vertintojus maždaug dėl to, kad pagadinčiau nervus - taip. Esmė tame, kad tu pradėjai tikriausiai visas šias diskusijas, nes esi nepatenkintas savo lygiu ir komentarais darbam. Matau, kad jau gyveni šiam forume. Floodink galerijose, lauk daugiau komentarų, prašyk komentarų Imagination skype chate, rašyk vertintojam privačiai ir dar dažniau klasifikuokis ir gal būt gausi tų komentarų.

O jei tu manai, kad aš vienas iš tų
Tu irgi vienas iš tų: "Kam mokytis, nueisiu į stroikas, gausiu algą ir dzin" ane
tai labai klysti, nes galiu jau dabar pasakyti, kad esu 100 kartų daugiau pasiekes nei tu, na bet čia jau ne į temą...

O vertintojų pareigas aš atlieku - duodu vartotojui jo gfx lygį.

+ visa tai man sako žmogus (TU) jau turintis 4 įspėjimus už įdėjų ripimą... Graudu.
Vovy
Grafikos ekspertas

Medaliai: 15
Taškai: 1644

Reputacija: 87 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė w7.Hardy » 2011 Lie 25, 14:02

Aš savo lygiu esu patenkintas, nes apskritai negalvojau, kad B+ darbai siekia. Ir aš ne dėl savęs čia diskutuoju, o dėl naujokų. O kadangi tu toks išminčius, kad net žinai kiek įspėjimų turiu ir žinai dėl ko diskusija užvirė, tai man belieka tik tau nusileist.

P.S. Ką tu pasiekęs daugiau nei aš ? Tu net B+ lygio neatitinki, lol.
P.S.S. Kas susiję su idėjų plagijavimu, tai čia mano problemos, bet tai dar nereiškia, kad neturiu žodžio laisvės ir negaliu išreikšt nuomonės. Nu bet tu sakai, tu žinai, tu gi daugiau už mane pasiekęs.
w7.Hardy
Chill™
Chill™

Standartinė Abatas » 2011 Rgp 02, 13:30

Sveiki, aš čia naujas, norėjau paklausti, ar tam savaitės parašo konkurse visi gali dalyvauti, kas nori ar ne?
Abatas
Patyręs dalyvis

Medaliai: 1
Taškai: 432

Kovų lygis: B

Reputacija: 5 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė PeaceMaker » 2011 Rgp 02, 13:47

gali dalyvaut visi.
http://mrrokas.deviantart.com
Amerikos forumas: Tu paklausi - tau visi atsako ir bando padėti.
Žydų forumas: Tu paklausi - taves irgi pradeda klausinėti.
Lietuviškas forumas: Tu paklausi - visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas..
PeaceMaker
N3ro™
N3ro™

Medaliai: 13
Taškai: 1697

Reputacija: 55 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė w7.Hardy » 2011 Rgp 02, 16:31

Kada vėl bus turnyrai ?
w7.Hardy
Chill™
Chill™

Standartinė Murkis » 2011 Rgp 02, 16:34

Urvinis kazkada sake, kad gal bus Rudens turnyras. :)
F.C.B Més que un club
Murkis
Moderatorius

Medaliai: 27
Taškai: 3056

Reputacija: 141 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė w7.Hardy » 2011 Rgp 02, 16:36

Būtų labai įdomu sudalyvaut tokiam dideliam turnyre :!:
w7.Hardy
Chill™
Chill™