Grafikos pamokos, diskusijos Apie save

juraiste

Narių prisistatymai ir mintys apie savo kūrybinį kelią

Standartinė juraiste » 2014 Sau 01, 19:20

Ir ką gi - su Naujaisiais! Darbingų ir energingų jų mums :?:
Jei jau esu čia - reikia prisistatyti. Esu ieškantis ir siekiantis tobulėti žmogus. Kai kurie galbūt apibūdintų "prie meno". Galbūt. Man 26 metai, mėgstu ieškojimus fotografijoje, straipsniuose, rankdarbiuose. Pirmą fotoaparatą gavau dovanų gal 15-ikos. Taigi, nuo tada pasikeitė trys, o mano norai kokybės atžvilgiu tik didėja. Taip nutiko, kad "ne į temą" darbe susikūriau naują darbo vietą - fotografuoti, daryti smulkius maketus, dėti info į tinklalapius, ir štai, man tai tapo tiek įdomu, kad perėjau į kitą darbą, kuriame reikia kaip tik to, ir daugiau! Fun! Dabar noriu mokytis kurti svetainių dizainus, žodžiu, pirmyn ir tik pirmyn :lol:
Čia ieškau žinių ir bendraminčių :)
Ačiū už dėmesį :oops:
juraiste
Naujokas

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė coolvetica » 2014 Sau 01, 22:39

labas juraiste, pas mane irgi panašiai buvo, kad atsitiktinai visai papuoliau į šį fun reikalą. (; gal ką studijuoji, ką ateityje norėtum veikti? skamba, tarsi nori plėsti savo žinias labai plačiam "diapazone"
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Taškai: 394

Reputacija: 17 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė 0066hanifnoor » 2015 Kov 11, 07:20

juk dizaineriai ir išsiskiria iš kitų mirtingujų , jog yra vienu procentu kūrybiškesni , o jei ir ne, tai bent jau žino kaip paprsta kūrybiškimą sutalpint į baltą lapą su pavadiniu "toks ir toks logotipas" Viskas paprasta , šioje srityje esu 4 metus, buvo ir pakilimų ,
Cut down your exam stress by using our latest Testking prince2 foundation and practitioner course exam and high quality and testkingmcdst demos. We provide updated harvard.edu questions. Sterling College
0066hanifnoor
Naujokas

Taškai: 1

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Grafikos pamokos, diskusijos Apie save

Prisijungti