Web dizaino ir logotipų skiltis Web dizaino ir logotipų galerijos

itp galerija

Asmeninės dizainerių galerijos, sveika kritika ir įvertinimai

Standartinė itp » 2013 Kov 08, 17:01

Keletas žaidimų dizainų.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Taškai: 139

Reputacija: 6 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė saga » 2013 Kov 08, 17:19

na.. visi dizainai remti pacio zaidimo artworku, elementai siaip dera, bet informacija, t.y. textai ir visa kita sunkiai integruojasi i visuma, atrodo toks sabloninis reikaliukas :roll:
be meiles :(
Vartotojo avataras
saga
Patyręs dalyvis

Taškai: 660

Reputacija: 19 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Dkersys » 2013 Kov 08, 20:56

Na, kam kurti savo artworką, kurį padaryti užtruktų labai daug laiko, kai galima gerus pasiimti iš interneto? Juolab, kad čia for fun daro, o ne užsakymas už 3000 litų.

Žemiau bus mano asmeninė nuomonė (kaip žinome, visiems neįtiksim, o jei bandysim tą padaryti - sukinėsimės ratais amžinybę).

Paveikslėlis
Man nepatinka turinio fonas. Tekstas tampa sunkiau įskaitomas bei labai blaško dėmesį. Taip pat prisijungimo mygtukas man nepatinka, nes panaudojai šviesų foną ir tekstą. Taip pat nėra tvarkos elementuose. Kartais ta netvarka būna gera, bet dabar atrodo kaip išmėtytos šiukšles.

Paveikslėlis
Spalvos gerai atrinktos, elementai neprimityvūs ir gerai žiūrisi. Straipsnio tekstas man nepatinka, geriau, jeigu po nuotrauka esantis tekstas susilygiuotų su pačia nuotrauka. Kitas viskas man atrodo pakankamai gerai.

Paveikslėlis
Gal ir geras sprendimas sulieti foną, bet spalvos nukentėjo. Norisi daugiau spalvų. Juk, vis dėlto, čia yra žaidimas, kuriame norisi kuo daugiau įspūdžių, kurį pagerina protingas spalvingumas. Donate mygtukas išsiskiria. Gal ir gerai, jeigu nori, kad žmonės labiau pastebėtų. Pinigų tai visi nori. Logotipas nedera, atrodo kaip atskiras objektas, kuris buvo įdėtas tik tam, kad užpildytų tuščią vietą.

Paveikslėlis
Iš pirmo žvilgsnio labai smagiai atrodo, tačiau norėjus pasinaudoti puslapio, gali pasimatyti silpnosios vietos. Logotipas pernelyg išsiskiria nuo visos idėjos, kaip ir navigacijos mygtukai. Sakyčiau būtų geriau, jeigu aplink priklijuotum lapelius, kaip darei su pačiu viršumi. Nedaryk visų didžiųjų raidžių tekste, kurį reikia normaliai skaityti. „PLAY HERO TOWN NOW“ gerai atrodo, bet kita informacija nesiskaito. Naudok didžiąsias ir mažąsias raides. Registracijos mygtukas nesižiūri, pernelyg atsainiai atrinktos spalvos ir tekstas. Paryškink facebooko ir twitter mygtukus, suteik spalvų.
Vartotojo avataras
Dkersys
Aktyvus dalyvis

Medaliai: 2
Taškai: 312

Kovų lygis: N

Reputacija: 8 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė itp » 2013 Kov 08, 22:49

Dėkui už išsamia švelnia kritiką :?: viską priimu taip su tekstais man gan sunkiai sekasi.Na kas dėl artworkų tai su mielu noru aš pieščiau kad ir už 400lt bet visi nori dizaino už 50lt "už 50lt irgi nori kad tas dizainas skraidytu" o aš neketinu sedėti savaitė prie vien fono už kelis litus paskutinis darbas šiek tiek už rimtesnė sumą buvo tai piešiau visus elementus pats tai hero town žaidimui.Iš šiaip visas detalės piešiu pats na nebent koki foną paiimu skaudančia širdymi nepatinka man toks reikalas bet kaip sakiau visi ima o jeigu kažkokia sumą pasakysi didesnė tai žmonės tesiok nesupranta už ką tokią sumą na galbūt aš tesiok bendrauju ne su tais žmonėmis su kuriais reikia...

P.s visi šitie darbai jau senai parduoti tai nieko nepakoreguosi :), bet aš atsižvelgsiu kituose darbuose į kiritką.

Štai dar hero-town vidinis puslapis visus iconus piešiau pats.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Standartinė saga » 2013 Kov 09, 14:21

Dkersys, dar kart saves paklausk ar tikrai galima pasiimti jau kazkieno artworka ir dar panaudot komerciniam tikslam, pardavimui :)
Vartotojo avataras
saga
Patyręs dalyvis

Standartinė Dkersys » 2013 Kov 09, 15:03

Iš esmės dizainai nebepriklauso itp, kadangi jis juos pardavė. O pardavė už 50lt. Jeigu klientas nesiskundė - nėra kalbų. Čia tarp itp ir jo klientų. Moralė yra subjektyvi, todėl ir dabar tavo nuomonė. Copyrightas? Na taip. Tačiau šiame pasaulyje daug kas vyksta ne pagal taisykles, o šitas artworkų panaudojimas niekam neįdomus. Gali kovoti už teisybę, bet tik išnaudosi savo ir kitų laiką, nervus ir pinigus. Šiuo atveju geriausia nesikišti, ypač turint omeny, kad šitas forumas skirtas komentuoti/kritikuoti įvairius kūrinius, o ne forumas, kuriame reikia kovoti už teisybę.
Vartotojo avataras
Dkersys
Aktyvus dalyvis

Medaliai: 2
Taškai: 312

Kovų lygis: N

Reputacija: 8 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė itp » 2013 Kov 09, 17:41

Gal baigiam apie tuos arworkus ir grįžkim tada prie pačio dizaino nes bent jau detalės kurias naudojų dizaine na išskirtus foną tai tikrai piešiu pats texturas ir visą kitą o kartais ir fonus piešiu, nes tuoj pasijusiu pačiu blogiausiu žmogumi pasaulyje paiimkit visus lietuviškus grafikos puslapius ir suraskite nors viena foną piešta to pačio žmogaus pasižiūrėsit ar bus išvis tokių . O kas norės gali bet kada į bet kokį kitą foną pakeisti pas mane visada viskas gražiai sudėrinta kad galima pasikeisti į bet kokį kitą foną ir gražiai viskas bus o tą foną galima skaityti kaip pavyzdyniu ....Dar palyginus mane ir kitus aš tikras angelėlis neprisimenu kada kokia texturą siunčiausi ar brushą nes ką pavyksta tą pasidarau. Na bet įštikro po šito su jumis susirašinejimo aš šiek tiek susivokiau ir pakeičiau pažiūras nusprendžiau daugiau nesiterliuoti ir pradėti tik kokybiškus dizainus piešti su savo artworkais :!: ir nepardavinėti jų po 50lt. Nes man irgi nepatinka tie tokie dalykai kad ima viską iš eilės ir naudoja bet jeigu nori su kitais suspėti reikia kažkaip adaptuotis prie kitų adaptų na aš praeitam poste viską išaiskinau manau supratote ir patys žinote kas kaip daroma ir kaip kas vyksta.

O dabar koki pagirimą man parašykit :D ar dar ką nes dar ne kokia nuomonė apie mane žmonės susidarys iš jūsų postų pagalvos kad kažkoks riperis :wooow: ar dar koks visiškai nekompetetingas brudas :D absolučia antireklamą padarėt :( to nesuvogdami :).
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Standartinė saga » 2013 Kov 09, 19:20

Dkersys rašė:Iš esmės dizainai nebepriklauso itp, kadangi jis juos pardavė. O pardavė už 50lt. Jeigu klientas nesiskundė - nėra kalbų. Čia tarp itp ir jo klientų. Moralė yra subjektyvi, todėl ir dabar tavo nuomonė. Copyrightas? Na taip. Tačiau šiame pasaulyje daug kas vyksta ne pagal taisykles, o šitas artworkų panaudojimas niekam neįdomus. Gali kovoti už teisybę, bet tik išnaudosi savo ir kitų laiką, nervus ir pinigus. Šiuo atveju geriausia nesikišti, ypač turint omeny, kad šitas forumas skirtas komentuoti/kritikuoti įvairius kūrinius, o ne forumas, kuriame reikia kovoti už teisybę.

is esmes, skaitmeninio produkto parduoti negali, parsiduoda tik licenzija ji naudoti. Autorius yra itp, jis visa laika juo ir lieka. Netikiu, kad nesupranti apie ka as kalbu. Be abejojo, kad ne pagal taisykles viskas sukasi, bet pasverus tai ka turim dabar, parduota dizaina su neaisku kieno kurtu artworku, aisku viskas ok kol tikrasis autorius nepareiskia priekaistu, <isivaizduokime> bet jei tas puslapis butu placiai naudojamas, tarkim ten 200k unikaliu per diena, tai manau pakankamai demesio sulaukus daugumai tycia pasidarytu idomu is kur ta ir ana grafika vien jau is tos puses kai tikslas - pakenkti puslapiui ar jo savininkam :roll:

p.s. uz teisybe cia ir nekovojau, pakomentavau darba ir sukuriau viena kita logiska scenariju.
p.s.s. itp, nesinervuok, viskas cia ok :)) viskas taip ir sukasi, tik ne visi pagalvoja keliais zingsniais i prieki

peace ir saliut
Vartotojo avataras
saga
Patyręs dalyvis

Standartinė itp » 2013 Rgs 02, 11:18

Pats laikas atnaujinti galeriją :), ką nors šviežio ir įdomaus reikia įmesti.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Standartinė itp » 2013 Rgs 06, 19:02

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Standartinė itp » 2013 Rgs 08, 14:02

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Standartinė itp » 2013 Rgs 29, 15:36

Dizainas lineage 2 serverio puslapiui. Beveik viską piešiau pats, įdomumo dėlei prasitarsiu kad dizainą pradėjau piešti nuo apačios kaip tai keistai neskambėtų :).
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Standartinė coolvetica » 2013 Spa 04, 18:18

Headerio ir contento background'as gana „nuskriaustas“, ir tai nelabai deri prie ypač puošnių apdailų. Aš headerio fone būčiau palikęs tą subtilų grunge'ą kurį dėjai ant logo fono.

Yra dar įvairių smulkmenų, bet tiek to. Overall - badass. +rep
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Taškai: 383

Reputacija: 17 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė itp » 2013 Spa 10, 12:06

O net rep, nu dėkui. :)

Knygai viršelis:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
itp
Dalyvis

Standartinė saga » 2013 Spa 11, 07:55

su knyga yra bedeliu, tavo elementai: siluetai, sriftas ir sirdis su perskilimu nesudaro visumos, kiekvieno objekto stilistika skirtinga

siluetai - ploni ir auksti
sriftas - storas ir spaustas
sirdis - "grunge" tipo piesta
perskelimas - netaisyklingu liniju, nors visa kita atrodo, kad taisyklingu

ir gal moteri ir vyra reikejo skirti kontrastingom spalvom, bet ne toninem? na, bet cia pagal ideja labiau :)
Vartotojo avataras
saga
Patyręs dalyvis

Web dizaino ir logotipų skiltis Web dizaino ir logotipų galerijos

Prisijungti