Kūrinių publikavimas Maži darbai

DanieliausV ola

Parašai, avatarai, pixel art keliauja čia

Standartinė gamb0o » 2011 Lie 29, 10:49

tu paziurek persharpinta,tas plemas pilkas...nors atkreipta demesis dabar i zmogu ta.
Vartotojo avataras
gamb0o
Forumo gyventojas

Medaliai: 2
Taškai: 344

Reputacija: 8 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Edwii » 2011 Lie 29, 11:08

nesuprantu kam iš viso tokį seną darbą taisyt?? :D
Edwii
Chill™
Chill™

Medaliai: 3
Taškai: 457

Kovų lygis: A

Reputacija: 20 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė gamb0o » 2011 Lie 29, 11:14

nu va mano pataisymas savais budais...
Paveikslėlis

Siustis psd
Vartotojo avataras
gamb0o
Forumo gyventojas

Medaliai: 2
Taškai: 344

Reputacija: 8 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė DanieliusV » 2014 Spa 31, 21:44

RandomHunt3R rašė:"Pasakykit, kurie mano darbai (geriausiai pasakyti 2), yra arčiausiai B lygio ir ką pataisyt, kad jie tikrai tokie būtų. DĖKIS. :love:"----DanieliusV
"Nėra, nei vieno arti B"----CrowJam
"Tu arba užsičiaupk, arba atsakyk į mano klausimą"----DanieliusV
Va cia tai luzau :D

omfg kaip žiauru šituos postus skaityt po 3 metų:DD
taip gėda pasidarė, man dar 12 buvo pzd
Vartotojo avataras
DanieliusV
Dalyvis

Taškai: 84

Reputacija: 3 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė hardis » 2014 Lap 10, 16:04

ziauru ziauru
hardis
Naujokas

Taškai: 5

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė DanieliusV » 2016 Bir 30, 17:59

žiaurus cringe šitas threadas

anyway, įdomu ar aš vis dar N ;~)
ė o jeigu for real tai kur visi nusikraustė ar taginimas jau visiškai dvestelėjo?

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
DanieliusV
Dalyvis

Standartinė DanieliusV » 2016 Lie 04, 14:17

Paveikslėlis
Paveikslėlis

krv dvėsena forumėlis
nebėr lt forumų gfx?
Vartotojo avataras
DanieliusV
Dalyvis

Standartinė coolvetica » 2016 Lie 05, 12:07

Niekam nereikia tų gfx forumų.
Get real
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Taškai: 394

Reputacija: 17 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė DanieliusV » 2016 Lie 05, 13:53

everything is pointless and life is utterly meaningless bet jeigu kažkam dar fun tai why the hell not :roll:
Vartotojo avataras
DanieliusV
Dalyvis

Standartinė coolvetica » 2016 Lie 05, 18:17

Why the hell not suaugti ir pradėti rimtai žiūrėti į dizainą, o ne sėdėti gfx forumuose, kur dauguma auditorijos yra vaikai, gfx darantys tada, kai lieka laiko po GTA tūsų su draugais.

Yra daug bendruomenių, uždarbis, behance, facebooke labai daug grupių, kur gali tobulėti ir augti, sulaukiant ir geresnės kritikos iš profų. Forumai pagrinde yra gumos tempimas, dėl ko žmonės subręsta ir pamiršta tokias vietas, nes tikroji "gfx kovų arena" prasideda ne tada, kai for fun efektukus dėlioji, bet kai "kovoji" su tikrais klientais ir išgimdai gerą rezultatą su aiškia paskirtimi. ;)

Apskritai, norėčiau, kad kai man buvo 17-18 kas nors būtų spyręs į šikną ir pasakęs, kad nekurti tik dėl kūrimo, o aktyviai mokytis, tai kas patinka, išnaudojant laisvą laiką, kurio yra žymiai daugiau, skaitant dizaino literatūrą, gilinantis į fotografiją, meno istoriją, siekiant atrasti patinkančią dizaino nišą. Tas blaškymasis pasikrapštant retkarčiais photoshope yra nieko gero - nuo jo pro netapsi.
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė DanieliusV » 2016 Lie 05, 23:30

tai kas be ko, pasirašau po tavo žodžiais jeigu daroma prielaida, kad kažkas bandoma iš to photoshopo ištempti (pelnas, talentas, etc), nes pvz aš tai darau purely for fun :roll: vieni mandalas su tušinukais paišo, kiti per pamokas eskizuoja, kiti tiesiog knygas skaito, filmus žiūri ir savaip randa savo relaksacijos būdus, o gfx bendruomenės/forumai manau labai tinka suburti tokius bendraminčius, kurie, kaip ir aš, daro tai būtent dėl smagumo, kartu "pakovot" daryt komandas, etc, žiūrėti į visą tai kaip į žaidimą:)

jeigu žmogus nori tobulėti tai žinoma, behancai, deviantartai(nu lol gal nelb, blogas pavyzyds), nu tau geriau žinoti kokie ten saitai, tai ten jie gali ir eiti, bet tiesiog apmaudu, kad nebėra tokių forumėlių (žinau tik 1 pusaktyvų, ir tai užsienio) kur galima tsg chill ir nerimtai kažką teplioti. o ir šiaip, nuo tokių forumų pradėti susipažinti su ps irgi tikrai nėra blogas variantas, juk iš karto freelanceris nebūsi :D i guess

nu nežinau ką čia norėjau pasakyti, nusišnekėjau, bet all in all, sutinku su tavo žodžiais, tobulėti ir rimtai žiūrėti į visą tai tokie gfx forumėliai gal nelb tinka, bet yra žmonių, kurie tai daro for fun, ir tokių žmonių bendruomenės forumėliai neprošal :ahoy:
Vartotojo avataras
DanieliusV
Dalyvis

Standartinė coolvetica » 2016 Lie 05, 23:48

O kaip tau gfx, kažką planuoji rimčiau ar tęsi kaip priemonę atsipalaidavimui? Profesiniai vandenys - dar migloti, ar nenukreipti į dizainą?
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė DanieliusV » 2016 Lie 06, 00:17

nu kaip ir nerišu visai gfxinimo ir apskritai jokios dizaino srities su savo ateitimi, nebent kaip hobį. na čia dabar taip atrodo, kaip bus - nežinau:) menas, labai plačia prasme, man patinka, bet abejoju ar iš to aš sugebėčiau išgyventi (nesakau, kad neįmanoma, tik manau, kad man neužtektų jėgų)

man dar tik už mėnesio 17, esu nesubrendęs jaunas kūdikėlis tai tikrai turiu laiko dar pagalvot (naiviai taip tikiuos), + kaip ir akis nukreipęs į informatiką, programavimą dabar :roll:
Vartotojo avataras
DanieliusV
Dalyvis

Standartinė coolvetica » 2016 Lie 06, 18:10

Supratau, tai linkiu išbandyti kuo įvairesnių dalykų ir atrasti savo stichiją ;)
Vartotojo avataras
coolvetica
Aktyvus dalyvis

Standartinė DanieliusV » 2016 Lie 14, 16:59

dėkui! :love:
Vartotojo avataras
DanieliusV
Dalyvis