Įvairūs Bendros diskusijos Technologijos ir mokslas

Ateities dviratis: nepavagiamas, nesulaužomas

Pokalbiai apie įvairiausias technologijas, straipsniukai ir panašiai

Standartinė Ignas M. » 2009 Rgs 03, 16:22

Paveikslėlis

Jis skaičiuoja tavo deginamas kalorijas, groja muziką ir padeda įvažiuoti į įkalnes, kai pavargsti, rašo MailOnline. Tai - ateities dviratis, kuris, anot olimpinio dviratininko Chriso Boardmano, pasirodys mūsų gatvėse maždaug po 20 metų.

Ši lengvasvorė, iš anglies pluošto pagaminta transporto priemonė yra tarsi kompiuterizuota savo pirmtako alternatyva. Ją aktyvuoti galės tik pats savininkas, į dviračio kompiuterinę sistemą įvedęs savo piršto antspaudą. Sistema taip pat galės groti muziką ir pagal pedalų apsisukimus apskaičiuoti vairuotojo sudegintas kalorijas.

Dviratis yra ypač aerodinamiškas, nes ratai yra sukonstruoti be stipinų. Padangos yra apsaugotos nuo pradūrimų - jos pačios savaime prisipučia. Vairuotojui pavargus, saulės energijos varomas motoras mina pedalus už jį.

Tačiau kol kas šis dviratis yra konceptualios stadijos. „Visos reikalingos technologijos jau išrastos, tačiau niekas dar nesudėjo jų į vieną vietą“, aiškino CH. Boardmanas, ateities dviračio kūrėjų komandos narys.
Esant dabartinei situacijai dviratis taip pat nebūtų įperkamas, tačiau, pingant technologijoms, dviratininkai gali tikėtis turėti panašią transportą priemonę po kelių dešimtmečių.
Ignas M.

Standartinė Widmuxaz » 2009 Spa 27, 14:21

Noriu tokio :!:
Vartotojo avataras
Widmuxaz
Įsijaučiantis

Taškai: 73

Reputacija: 1 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė kov » 2009 Spa 27, 19:20

Superinis :D
kov
vamp3r™
vamp3r™

Medaliai: 24
Taškai: 1932

Kovų lygis: B

Reputacija: 42 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė cyrixs » 2009 Lap 08, 18:18

Super dviratukas
Kzin kokia kaina bus jo :D
Vartotojo avataras
cyrixs
Įsijaučiantis

Taškai: 57

Reputacija: 0 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė tomuco » 2010 Kov 17, 16:23

kainuos labai daug
Vartotojo avataras
tomuco
Aktyvus dalyvis

Taškai: 224

Reputacija: 2 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Adzip » 2010 Kov 20, 19:36

Kodel dar nesanciam daiktu dedate didelias kainas? Pvz kai buvau mazas maniau, kad spalvoti telefonai kainuos labai daug mano pirmas spalvotas telefonas kainavo 250lt dabar turiu lietimui jautru telefona taip kuri jau priesk kelis metus buvau mates ir galvojau, kad jo kaina bus kosmine, bet jis tekainavo 450lt. taip pat bus ir su siuo dviraciu.

Apie dvirati tai butu tiek, kad na ir kas, kad galesi ji aktivuot tik su pirstu antspaudu ji gali tiesiog nusinesti, o, kad kokie nors hakeriai nulaus apsaugos sitema neabejoju. Siaip noreciau tokio dviracio :).
Vartotojo avataras
Adzip
Įsijaučiantis

Taškai: 68

Kovų lygis: B

Reputacija: 1 Pridėti reputacijos tašką

Standartinė Maruto » 2010 Bal 12, 22:17

Jis man į dviratį nepanašus :lol:
Vartotojo avataras
Maruto
Naujokas

Taškai: 6